Reportáže z turnajů
8.6.2019     VC Orla 2019
1.6.2019     CENTROPE ČESKO 2019
18.5.2019     Albrechtický kahan 2019
 
Naši partneři

Pétanque odkazy

Vše podstatné o dění v našem klubu

Třetí Oddíl Petanque Orlová
Jsme členem ČESKÉ ASOCIACE PÉTANQUE KLUBŮ
Krumsínská Hróda 2015

Vytvořil: 18.7.2015 | Marek Olšár

Krumsín 18.7.2015

V tomto málém malebném městečku se konal další regionál v tripletech. Sjelo se 24 trojic. Byla připravena snídaně, dvě sprchy na osvěžení a na oběd mimo steaků samozřejmě grilované makrely, které k tomto turnaje patří jako koule k pétanque.

Ráno vyjíždíme zase v opět stejné sestavě jako každý týden. Jednu trojičku tvoří Camel, Dave a Strejda. (Jurišta, Bačo, Ulmann) a druhou Pavel Bureš „Superman“, Vašek Valík, který se na poslední chvíli zaujal místo Jany Burešové, která nemohla přijet, a tak jseme se těšili na její Krowky, a Fish (Olšar).

Prvnímu tripletu chybělo štěstí. Kluci nehráli špatně, ale nedohazovali skoro jisté body, které jim nakonec prostě chyběli. Nedáš, dostaneš. A v Petanque to platí dvojnásob a pak to bolí, když víte, že ten tým jste měli prostě porazit. Nakonec obsadili pěkné 17.místo.

Fishovi a jeho týmu se dařilopodstatně více. Strejda řekl na začátku turnaje Fishovi: „Maro, od vás čekám první místo.“ A dařilo se. V semifinále porazili se štěstím triplet Vojty Žiaka, kdy celý tým podržel zkušený Pavel Bureš. Ve finále narazil na trojičku, se kterou hrali již jeden zápas v základní časti. Domácí triplet z Krumsína v čele Mira Krpce.Ve finále Fishovi odešel plas, Vašek taky ve střelbě nebyl stoprocentní a Pavel to nemohl sám uhrát.

Krumsínská Hroda zůstáva pro další rok v Krumsíně

 

Foto: Pavel Pfeffer

Komentáře
4.8.2015 15:48 Strejda
Tip mi sice nevyšel, ale 2 místo paráda.