Reportáže z turnajů
 
Naši partneři

Pétanque odkazy

Vše podstatné o dění v našem klubu

TŘETÍ ODDÍL PETANQUE,z.s.
Jsme členem ČESKÉ ASOCIACE PÉTANQUE KLUBŮ
 
Orlovský kahan - vítězové
 
Orlovský kahan
 
 
2020
 
??? ???
??? ???
??? ???
 
2019
 
Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI - Valšovice
Lenka Svobodová SKP Hranice VI - Valšovice
Jiří Gratcl SKP Hranice VI - Valšovice
 
2018
 
Kamil Jurišta TOP Orlová
David Bačo TOP Orlová
Tomáš Kutý SKP Hranice VI - Valšovice
 
2017
 
Kamil Jurišta TOP Orlová
Martin Pírek Hrode Krumsín
Tomáš Kutý SKP Hranice VI - Valšovice
 
2016
 
Marek Olšár TOP Orlová
Václav Valík PAK Albrechtice
Vojtěch Žiak PAK Albrechtice
 
2015
 
Marek Olšár TOP Orlová
Václav Valík PAK Albrechtice
Vojtěch Žiak PAK Albrechtice
 
2014
 
Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI - Valšovice
Lenka Svobodová SKP Hranice VI - Valšovice
Kamil Vajčovec PAK Albrechtice
 
2013
 
Jerguš Radačovský Slovensko
Václav Valík PAK Albrechtice
Vojtěch Žiak PAK Albrechtice
 
2012
 
Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI - Valšovice
Lenka Svobodová SKP Hranice VI - Valšovice
Jiří Gratcl SKP Hranice VI - Valšovice
 
2011
 
Petr Stoklásek Fňáky Brno
Renata Stoklásková Fňáky Brno
Irena Hejlová P.C.B.D
 
2010
 
Zdeněk Dujava PAK Albrechtice
Dagmar Dujavová PAK Albrechtice
Jan Bukovčík PAK Albrechtice
 
2009
 
Miroslav Krpec Hrode Krumsín
Jana Krpcová Hrode Krumsín
Martin Pírek Hrode Krumsín
 
2008
 
Miroslav Drmola Hrode Krumsín
František Kaplánek Hrode Krumsín
Martin Pírek Hrode Krumsín
 
2007
 
Lukáš Míček P.C.B.D
Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc
Jonáš Konečný Kulový blesk Olomouc
 
2006
 
Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI - Valšovice
Tomáš Kutý SKP Hranice VI - Valšovice
Kamil Vajčovec PAK Albrechtice
 
2005
 
Petr Škobrtal KLIP Litovel
Tomáš Valenta KLIP Litovel
Lubomír Anton KLIP Litovel
 
2004
 
Michal Drmola Hrode Krumsín
Miroslav Drmola Hrode Krumsín
David Drmola Hrode Krumsín
 
2003
 
Vladimír Marcián Hrode Krumsín
Martin Pírek Hrode Krumsín
Karel Pírek Hrode Krumsín
 
2002
 
Vladimír Marcián Hrode Krumsín
Martin Pírek Hrode Krumsín
Karel Pírek Hrode Krumsín
 
2001
 
Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc
Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc
Jonáš Konečný Kulový blesk Olomouc
 
2000
 
Milan Hašek SLOPE Brno
Vlastimila Hašková SLOPE Brno
Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805
 
1999
 
František Harašta SLOPE Brno
Eva Haraštová SLOPE Brno
Milan Hašek SLOPE Brno