Reportáže z turnajů
27.6.2020     Vo Jarinovy koule 2020
15.6.2020     Na Výsluní 2020
 
Naši partneři

Pétanque odkazy

Vše podstatné o dění v našem klubu

TŘETÍ ODDÍL PETANQUE,z.s.
Jsme členem ČESKÉ ASOCIACE PÉTANQUE KLUBŮ

Orlovský kahan 2016
Vloženo: 8.10.2016 | Marek Olšár | Komentáře: 2

Opět přišel podzim a s ním turnaj pořádáný námi - Orlováky z TOP Orlová. Ještě před 5-6ti lety jsme byli rádi, když naše turnaje byly naplněny tak, aby byly bodováné. A nyní děláme vše proto, abychom nemuseli odmítat naše dobré kamarády. Ano, je pravda, že k nám jezdí stále cca 70 stejných lidí, ale na takový malý regionál je to až až.V Depu máme super zázemí, výborný personál a snad se příští rok dočkáme i dvou nových hřišť, které budou i sloužit během léta jako sportoviště pro hosty DEPA.

Je nádherná prosluněná sobota.

Svatováclavské koulení 2016
Vloženo: 24.9.2016 | Jiří Ulmann | Komentáře: 0

Každoročně se v tradičním čase koná ve Valšovicích regionální turnaj dvojic. Pohostinnost pořadatelů je vyhlášená, proto se zde schází týmy nejen z celé republiky, ale i z Polska a Slovenska. My letos vysíláme dva týmy - Camel s Davem a Strejda s Brevčou. Předpověď počasí je příznivá, takže s očekáváním věcí příštích vyrážíme.

 
VARS Cup 2016
Vloženo: 3.9.2016 | Jiří Ulmann | Komentáře: 0

Tentokrát vyjíždíme na oblíbený špičkový turnaj pouze dva. Naši parťáci z nejrůznějších důvodů absentují. Jedná se stejně jako loni o turnaj kategorie SUPERPRESTIGE. O konkurenci se není třeba zmiňovat. Prostě česká špička pétanque. Po vcelku klidné cestě přijíždíme do krásného prostředí státního hradu Veveří.

Mozartovy koule 2016 - Olomouc
Vloženo: 13.8.2016 | Marek Olšár | Komentáře: 0

Do Olomouce všechny kluby, aby se přihlásily, lákal Pavlík Konečný na zbrusu nový povrch. Na Mozartovy koule jezdíme rádi. Pevnůstka, tak se nazývá areál, kde se hraje, nabízí krásně prostředí a zázemí. Fish po dlouhé době přemluvil Muliše, aby si konečně spolu zahráli a také aby si odpočinul od práce na baráku. V sobotu vyjíždí dvě káry, jednu řídí Camel, který nabírá vždy spícího Fishe a také Muliše. Dave nabral Strejdu a Brevču a už obě auta ujíždějí směr Olomouc. Hned na parkovišti u Pevnůstky se přivitáváme s grupo z Albrechtic a společně jdeme také ten kousek z parkingu do areálu.