Reportáže z turnajů
27.6.2020     Vo Jarinovy koule 2020
15.6.2020     Na Výsluní 2020
 
Naši partneři

Pétanque odkazy

Vše podstatné o dění v našem klubu

TŘETÍ ODDÍL PETANQUE,z.s.
Jsme členem ČESKÉ ASOCIACE PÉTANQUE KLUBŮ

Gabčík 2016 Slovensko
Vloženo: 6.8.2016 | Marek Olšár | Komentáře: 0

Na 6.8.2016 je v termínové listině ČAPEK  MČR 2x2 MIX. Jelikož se potýkáme s nedostatkem žen (v klubu) byli jsme rádi, že nám Kamil Vajčovec  řekl o turnaji, který se koná nedaleko jeho rodiště  na Slovensku v Rájeckých Teplicích. Z Orlové vyjíždíme ( Dave, Brevča a Strejda) do Albrechtic pro Kamila a počasí je nejisté. Chviličku čekáme na Kamila a vyrážíme na východ kde se koná turnaj Gabčík 2016.

Valšovický pohár 2016
Vloženo: 30.7.2016 | Marek Olšár | Komentáře: 0

Ano, je to tady. Konečně nějaký turnaj, který je poblíž a nemusíme vstávat už někdy v 5 ráno. Pěkně v klidečku sedáme do Davova kočáru a míříme směr Bohumín, dálnice a směr Hranice na moravě. Máme před sebou perfektní den. Dnes se hrají jedničky (každý hraje sám za sebe se třemi koulemi), takže se nemáme na koho vymlouvat, ve Valšovicích máme taky spousta kamarádů a hlavně dobré občerstvení, které nikdy nezklame.

Grand prix d'Austerlitz 2016
Vloženo: 23.7.2016 | Marek Olšár | Komentáře: 0

Na další turnaj kategorie prestige  v tomto roce přijelo bojovat do Slavkova 46 trojic . Očekávalo se nádherné počasí a předpověď nezklamala, krásné slunečné počasí vydrželo až do večera. Z Orlové jsme vyjeli ve čtyřech - Dave, Burák, Strejda a Fish. První tři zmiňování tvořili jeden triplet a na Fishe čekali v krásném zámeckém parku bratři Charvátové. 

Hanácký Master Cup MIX 2016
Vloženo: 16.7.2016 | Kamil Jurišta | Komentáře: 1

Jako již tradičně se v červenci koná jediný turnaj mixu trojic Hanácký Master Cup - MIX, kde v týmu musí být minimálně jedna osoba opačného pohlaví.Navíc je to turnaj kategorie PRESTIGE. Na turnaj do Litovle jsme vyrazili pouze ve čtyřech lidech, neboť nemáme v klubu hráčky a tudíž jsme se sMIXovali s jinými kluby. Fish + manželé Karáskovi , Camel + manželé Burešovi, Dave a Strejda s Boženkou Ježíškovou. Vzhledem k tomu, že v roce 2015 Camel obsadil 3.místo s manžely Burešovými, byly očekávání veliké. Minimálně obhajoba byla na snadě , ale o tom později.