Reportáže z turnajů
 
Naši partneři

Pétanque odkazy

Vše podstatné o dění v našem klubu

TŘETÍ ODDÍL PETANQUE,z.s.
Jsme členem ČESKÉ ASOCIACE PÉTANQUE KLUBŮ
TOP Klip 2016

Vytvořil: 5.11.2016 | Jiří Ulmann

Za chladného rána vyjíždíme do Litovle na jeden z posledních turnajů sezony 2016. Turnaj je velmi silně obsazen a my máme jako vždy vysoké ambice. Camel s Davem jsou posíleni o Kuťáka a Strejda má v týmu supermana Bureše a Honzu Charváta, takže velmi silné týmy.

Jako vždy na turnajích rozhodují maličkosti a štěstí. Strejdův tým v prvním zápase vypadal, že se ještě neprobudil a výsledkem byla vysoká prohra. Potom však následovaly tři výhry v řadě a postup do krutého KO 8. Camelův tým naopak začal výborně a zdálo se, že je rovněž postup nemine. Ovšem smolná prohra s Albrechticemi je odsoudila se skóre 3:1 na 9 první nepostupové místo.

Ve čtvrtfinále Strejda a spol. narazili na nejvýše nasazený tým Vavrovič, Kauca, Fafek. Přes průběžné vedení 11:7 to byla porážka 13:11 a po dalších dvou výhrách konečné 5. místo. V dohrávkách o 9-12 místo si Camelův tým o jedno místo po "švýcaru" pohoršil, takže nakonec 10 flek.

 

Listopadové počasí bylo celý den vcelku příjemné, takže v podstatě pěkně strávený den. Příští týden snad ještě Fishing cup, poté "Penrekáč" a budeme sbírat síly na sezonu 2017.