Reportáže z turnajů
27.6.2020     Vo Jarinovy koule 2020
15.6.2020     Na Výsluní 2020
 
Naši partneři

Pétanque odkazy

Vše podstatné o dění v našem klubu

TŘETÍ ODDÍL PETANQUE,z.s.
Jsme členem ČESKÉ ASOCIACE PÉTANQUE KLUBŮ
Velikonoční vejce 2017

Vytvořil: 22.4.2017 | Jiří Ulmann

Na první jarní turnaj kategorie prestige ve Vojnově Městci vyjíždíme v 5 lidech. Je to turnaj dvojic o síle 48, kterého se účastní 89 týmů. Vyjíždíme něco málo po 4. hodině, neboď na nás čekají tři hodiny jízdy. Náladu nám docela kazí předpověď počasí, která opravdu nevěstí nic dobrého.

Po příjezdu do Vojnova Městce bohužel vidíme, že se rosničky nemýlily. Déšť, vítr a chvílemi i sníh nás provázeli po celý den. Před začátkem turnaje byli slavnostně vyhlášeni nejlepší hráči roku 2016 a po menších (nebo spíše větších) průtazích turnaj začal. Bylo jasné, že se za stálého (i když drobného) deště brzy hřiště promění v bažinu. S tímto stavem si nejhůře poradili Camel se Strejdou, kteří se skóre 2:3 končí strašném 73 místě. Zato týmy Fiš+ Kutý, Dave + Vajčovec a Tom + Metzker neměly s postupem do KO 32 žádný problém. První dva jmenované týmy však docela překvapivě končí již v 1. kole KO a výsledkem je tudíž dělené 32 místo. A to nejlepší nakonec. O největší úspěch a překvapení se postaral Tom s Jirkou Metzkrem, když porazili Pírka se Slobodovou a umístili se na vynikajícím děleném 16. místě - bravo.

 

Docela doje...... se vydáváme na dlouhou cestu zpět. V našem oblíbeném motorestu si děláme zásobu tvarůžek a před půlnocí jsme doma. V sobotu 29.4. se vydáme do Valšovic a v pondělí 1.5. do Chrudimi. Takže koulím zdar.